İstoç 30. Ada No: 78/80 Bağcılar - İstanbul info@selpakimya.com +90 (212) 999 68 61 TR | EN | DE | RU

Selpa Kimya Kozmetik

SELPA adı altında 2015 yılında esans sektöründe faaliyetine başlayarak sektördeki yerini almıştır. Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede esans sektöründe tanınmış ve bu ilkelerden asla vazgeçmemiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri, kaliteli üretim ve işçilik, garantili hizmet, ve uygun fiyat olmuştur.

Hedefimiz esans sektöründe deneyimli uzman kadromuz ve kalifiye elemanlarımız ile birlikte yaptığımız ürünlerde kaliteli ve hızlı hizmet vererek bölgemizde, yurtiçi ve yurtdışında ürünlerimizin kalitesiyle tercih edilen ve güvenilen bir marka, müşteri memnuniyeti ile yaptığımız üretimlerle firmamızı geliştirerek ülke ekonomisine katkı sağlayan bir kuruluş olmaktır.


Uzun yıllar boyunca oluşturduğumuz kurumsal ilişkiler ve müşterilerimizin memnuniyetleri firmamızın iş yapma ve tercih edilme nedenlerinin başında gelmektedir.

Müşterilerimize en iyi hizmeti söz verdiğimiz şekilde sunmamız, firmamızın geçmişten gelen ilkesi olduğu gibi gelecekte var olabilme nedenlerimizden de birisi olacaktır.

Sektöründe firmamızın öncü kimliği ile varlığını sürdürebilmesi için, rekabeti uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirmemiz gerekmektedir.